новини аквамарин консерви

“інтеррибфлот” Гарантує Якість Рибних Консервів “аквамарин”

До прикладу, підприємство виготовляє та поставляє консерви для ЗСУ кожного місяця. Станом на зараз йдеться про понад 12 мільйонів рибних консерви, які отримали військовики по всій Україні. Більше того, за час війни «Інтеррибфлот» сплатив до бюджету більше 200 мільйонів гривень. “Головні переваги “Аквамарин” – це натуральність, корисність і широкий асортимент”, – зазначає Андрій Чуклін. Він підкреслює, що при виробництві консервів “Аквамарин” не використовуються консерванти, лише стерилізація.

партнерський матеріал, політична реклама – матеріали, які позначені цим знаком, розміщені на правах реклами. Григорій Луцай підкреслює, що попри всі складнощі, компанія продовжує працювати і створювати робочі місця. “Наші працівники – наша головна цінність. Ми робимо все можливе, щоб зберегти колектив, забезпечити людей роботою та гідними умовами праці”, – зазначає засновник “Інтеррибфлот”. “В нас працюють справжні професіонали, віддані своїй справі. І ми вдячні їм за те, що навіть у цей непростий час вони залишаються з нами і продовжують виробляти якісний український продукт – консерви “Аквамарин”. Тут додають, що група компаній працює не тільки в комерційних інтересах, але й активно долучається до допомоги військовим.

«Ми віримо в майбутнє України та в перспективи нашої компанії, — каже Андрій Чуклін. — Тому навіть зараз, під час війни, продовжуємо розвиватися, будувати плани, мріяти. І я впевнений, що всі наші мрії обов’язково здійсняться — і про розширення експорту, і про відкриття нових ліній, і про ще смачніші й корисніші консерви „Аквамарин“ на столах українців». Андрій Чуклін наголошує, що навіть в умовах війни компанія не сумнівалася в необхідності нарощувати виробництво. “Рибні консерви – це стратегічний продукт тривалого зберігання, який зараз вкрай потрібен і на фронті, і в тилу”, – зазначає він. “Аквамарин” – це не просто бренд, це наш внесок у продовольчу безпеку країни.

Саме завдяки ним вживання риби покращує роботу мозку, імунної системи, кровоносних судин. Вони містять повноцінний білок, необхідний для зростання та відновлення м’язів, органів і тканин. «Наша мета  — дати споживачеві якомога більше смачних і корисних опцій на будь-який смак. Адже різноманітне харчування — це запорука здоров’я, особливо в стресових умовах війни», — підкреслює співвласник «Інтеррибфлот». ТМ “Аквамарин” — це один із найвідоміших брендів рибних консервів в Україні.

“А ще ми підтримуємо різноманітні благодійні ініціативи, спрямовані на допомогу армії та постраждалим від війни. Бо зараз як ніколи важливо об’єднуватися та підтримувати одне одного”. Безперебійну роботу виробництва забезпечують потужні генератори, оновлено мийні машини, закатувальні агрегати, автоклави, збільшено потужності зі стерилізації консервів та створено нові робочі місця. Зі слів співвласника «Інтеррибфлот» Андрія Чукліна, його бізнес долучився до підтримки волонтерів з фонду «Повернись живим», щомісячні благодійні внески до якого стали доброю традицією компанії.

Така модернізація дозволяє випускати ще більше високоякісних консервів під ТМ “Аквамарин”. Щороку Інтеррибфлот виготовляє десятки мільйонів банок рибних консервів із 60 найменувань продукції. І цей обсяг виробництва має потенціал до зростання, адже в умовах війни попит на консерви зростає. Всі права на матеріали, які містить цей сайт, охороняються у відповідності із законодавством України, в тому числі, про авторське право і суміжні права.

Щоб зберегти всі її корисні властивості надовго, відразу після вилову рибу потрібно або заморожувати, або переробляти. Виготовлення консервів збільшує термін придатності риби та робить доступними її різні сорти протягом всього року. Окрім забезпечення українців якісними консервами, “Інтеррибфлот” активно долучається до волонтерської діяльності. “Ми регулярно поставляємо консерви “Аквамарин” на передову та в постраждалі регіони. Це наш обов’язок”, – говорить Андрій Чуклін.

Приклад «Інтеррибфлоту» демонструє, що об’єднання зусиль та принципова патріотична позиція можуть допомогти Україні вистояти у цій війні. Це історія кращої України, яка готова битися й перемагати навіть у найтемніші часи. Серед планів компанії на майбутнє він назвав подальшу модернізацію виробництва, розширення асортименту консервів “Аквамарин” та вихід на нові ринки. Зокрема, планується отримати дозволи на експорт продукції до ЄС та США. “Наші люди – найцінніший ресурс компанії. Тому ми робимо все можливе, щоб зберегти колектив, забезпечити гідні умови праці навіть у цей непростий час”, – зазначив він. За його словами, соціальна відповідальність – невід’ємна частина філософії компанії, закладена її засновником Григорієм Луцаєм.

Люди, які вживають рибу замість м’яса, живуть довше і мають здоровішу серцево-судинну систему. Андрій Чуклін наголосив, що навіть в умовах війни “Інтеррибфлот” не сумнівався в необхідності нарощувати новини аквамарин консерви виробництво консервів “Аквамарин”. Адже вони допомагають підтримувати сили та здоров’я наших захисників, годувати людей, які втратили домівки та можливість повноцінно харчуватися.

Співвласник Інтеррибфлот Андрій Чуклін повідомляє, що на заводі оновлено котельню та встановлено сучасні системи фільтрації викидів. Під час війни Інтеррибфлот збільшив випуск консервів — до 3 млн банок на місяць. Консервована продукція «Аквамарин» має стратегічне значення в умовах війни як джерело корисного харчування тривалого зберігання. З початку російського вторгнення це оцінили українські військові, яким компанія безперебійно постачає рибні консерви. З самого початку широкомасштабного вторгнення компанія забезпечує рибними консервами як постраждале цивільне населення так і військових. Сплата податків, збереження робочих місць та допомога армії під час бойових дій є проявом патріотичної позиції власників ТМ «Аквамарин».

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on LinkedIn
Scroll to Top

Book your Consultation