новини аквамарин консерви

Виявлено Небезпечну Для Життя Підробку Рибної Консерви «аквамарин» Новини Бердичева Бердичів Biz

— Він випускає спеціалістів з переробки риби та морепродуктів, тому підприємство не відчуває браку кадрів». В середньому в рибі більше 20% білка, а деякі види риби навіть перевершують м’ясо за його вмістом. Тому рибні консерви “Аквамарин”  чудове джерело легкозасвоюваного білка. Люди, які вживають рибу замість м’яса, живуть довше і мають здоровішу серцево-судинну систему.

Це особливо корисно для людей похилого віку, у яких кістки у зв’язку з втратами кальцію стають більш крихкі. В умовах війни продовольча безпека країни набуває Інтеррибфлот особливого значення. Бренд “Аквамарин”, що належить групі компаній “Інтеррибфлот”, активно працює над забезпеченням українців якісними консервами.

З часом, коли все більше колег вступали до рядів збройних сил, компанія стала частіше допомагати своїм вчорашнім співробітникам спорядженням. А наприкінці 2023 року “Інтеррибфлот” придбав для потреб військових дороговартісні тепловізійні та FPV дрони на суму в 2 млн грн. Українські підприємства змушені адаптуватися до нових умов, які настали через повномасштабне вторгнення.

Допомога армії, сплата податків та збереження робочих місць під час бойових дій є виявом патріотичної позиції власників компанії та віри у перемогу над ворогом. Наявність на полицях магазинів рибних консервів «Аквамарин» зараз є результатом значних зусиль щодо збереження виробництва в Україні. Компанія систематично виготовляє та постачає партії своєї продукції українським військовим. Понад 12 мільйонів банок рибних консервів під брендами «Море», «Аквамарин» було поставлено у підрозділи сил оборони по всій країні. Це допомагає військовим збалансувати харчування та зберегти власне здоров’я, оскільки рибні продукти є необхідним для організму людини джерелом корисних мінералів та жирних кислот. З самого початку широкомасштабного вторгнення компанія забезпечує рибними консервами як постраждале цивільне населення так і військових.

Найбільш багаті на Омега-3 консерви з лосося, скумбрії, оселедця, сардин. Крім того, завдяки високотемпературній стерилізації кальцій із риб’ячих кісток стає м’яким і доступнішим для засвоєння. Це особливо корисно для людей похилого віку, для зміцнення кісткової тканини. Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей.

“Ми не використовуємо консервантів, тільки стерилізацію. Завдяки цьому в готовому продукті зберігаються всі поживні речовини риби”, – підкреслив він. Києві проведено роботу по виявленню зазначеної продукції на виконання доручення начальника Головного управління Держпродспоживслужби в м. Він зазначив, що “Інтеррибфлот” завжди приділяв велику увагу якості сировини та відповідності виробництва найвищим стандартам. Виплати внутрішнім переселенцям цього року зменшаться, як порівняти з минулим. Таке рішення пов’язане з мізерним наповненням бюджету та вимогами партнерів.

“Наші люди – найцінніший ресурс компанії. Тому ми робимо все можливе, щоб зберегти колектив, забезпечити гідні умови праці навіть у цей непростий час”, – зазначив він. Він також розповів, що асортимент консервів включає понад 60 найменувань – від традиційних сардин та скумбрії до більш оригінальних варіантів, як-от рибні салати, паштети чи консерви з додаванням овочів. Співвласник «Інтеррибфлот» Андрій Чуклін додає, що вони також активно провадять власну волонтерську справу.

Крім того, постійно реагують на запити захисників щодо передачі дронів. «Інтеррибфлотом» вже куплено і передано квадрокоптерів з вбудованими тепловізорами на загальну суму 1.7 мільйона гривень та FPV-дронів на 500 тис. “Наші консерви “Аквамарин” – це джерело якісного білка, омега-3 жирних кислот, вітамінів та мінералів. Все те, що потрібно для підтримки здоров’я та сил організму, особливо в стресових умовах”, – додав Андрій Чуклін.

Загроза Російської агресії перевернула життя українських громадян і підприємців на 180 градусів. Від лютого 2022 року українські бізнесмени зіштовхнулися з новою реальністю, де вони мусять балансувати між отриманням прибутку, сплатою податків та наданням допомоги Збройним силам. Але група компаній “Інтеррибфлот” здається винайшла ефективний спосіб впоратися з цими викликами, інформує UAINFO.org з посиланням на Gazeta.ua. З початку широкомасштабного вторгнення рф український бізнес не залишився осторонь, активно допомагаючи військовим.

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on LinkedIn
Scroll to Top

Book your Consultation